Новини

25-10-2017

Валентин Загарія обговорив з юрисконсультами проблеми менеджменту юридичної функції

Яка додана вартість юридичного супроводу бізнес-процесів, чи можливо організувати якісну взаємодію юрслужби з топ-менеджментом та іншими структурними підрозділами компанії, що змінилося в роботі юрисконсультів під впливом айтізаціі, як розмежувати компетенцію внутрішніх і зовнішніх юррадників, які існують проблеми при закупівлі юридичних послуг?

Ці питання стали предметом панельної дискусії «Менеджмент юридичної функції», з якої почав свою роботу V щорічний форум юрисконсультів. Модератором панельної дискусії виступив старший партнер Spenser & Kauffmann Валентин Загарія.

Участь в обговоренні взяли, зокрема, директор з правових питань ПАТ «Укрпошта» Леонід Бортничук, керівник юрвідділу ТОВ «Лореаль Україна» Ірина Кравцова, начальник юрвідділу компанії «АвтоКапітал» (представляє в Україні Mercedes-Benz) Олександр Гайдучик, заступник начальника юрвідділу ІМК Іван Логойда.

Однією з головних причин звернення до зовнішнього радника є можливість почути неприємні речі. Цю думку, висловлену в ході дискусії В.Загарія, підтримав І.Логойда. Останній зазначив, що погляд з боку іноді допомагає розкрити очі бізнесу на багато питань. З ними солідарний і Л.Бортнічук, який вважає, що зовнішній юрист вигідний внутрішньому тим, що може донести керівництву те, що не можуть донести інхауси.

V щорічний форум юрисконсультів – спеціалізований захід, розрахований на керівників юридичних департаментів компаній. Захід організовано редакцією газети «Юридична практика». Генеральним партнером форуму виступає Spenser & Kauffmann.

Усі новини